0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Themistokli Germenji

ID : 061021292

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Themistokli Germenji. Ambient biznesi me siperfaqe totale 292m2 e perbere nga 103m2 siperfaqe e brendshme dhe 189m2 veranda, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka fasade xhami, mundesi reklamimi eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 3100 Euro/m2
Cmimi 1100 Euro/m2, Veranda.

Adresa :

Rruga Themistokli Germenji
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 539 200 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 292 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate