0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Gjin Bue Shpata

ID : 107052116

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Gjin Bue Shpata. Ambient me siperfaqe 114m2, i organizuar ne dy kate ku secili kat ka siperfqe 57m2, me shkalle te brendeshme, eshte i shtruar ne pllake. Ambienti ndodhet prane rruges kryesore, mundesi reklamimi dhe i peshtatshem per ushtrim aktiviteti, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 280000 Euro.

Adresa :

Rruga Gjin Bue Shpata
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 114 m²
Banjo 0
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate