0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes

ID : 122053098

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes. Lokal me siperfaqe 98m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktivitet biznesi, 3AC, WC dhe depo, nuk ka akses me rrugen kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 300.000 Euro.

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 300 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 98 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate