0 prona te gjetura

Shesim Apartament Dublex ne Rr. Pjeter Bogdani

ID : 097051320

Tirane, Shesim Apartament Dublex ne Rr. Pjeter Bogdani. Dublex 3+1+dhome gatimi+3WC+3 Bll+Verande me siperfaqe banimi 250 m2 dhe 70 m2 verande, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri. Dublexi eshte totalisht i mobiluar, me sistem ngrohje kaldaje me gas, sistem kondicionimi, oxhak funksional, telefon , internet. Ambienti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 390000 Euro.

Adresa :

Rruga Pjeter Bogdani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 390 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 320 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati 9
Orientimi Lindje Jug Veri Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate