0 prona te gjetura

Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Brigada VIII, prane Ish- Blloku

ID : 127051120

Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Brigada VIII, prane Ish- Blloku. Apartament 4+1+1WC+2Blk+1Depo me siperfaqe 120 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i rikonstruktuar, ka dokumenta te rregullat pronesie, orientim Veri-Lindje.
Cmimi 160000 Euro.

Adresa :

Rruga Brigada VIII
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 160 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 4
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje Jug Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate