0 prona te gjetura

Shesim Lokal Dubleks ne Rr. Ibrahim Rugova

ID : 134101100

Tirane, Shesim Lokal Dubleks ne Rr. Ibrahim Rugova. Lokal me siperfaqe 100m2 dhe verande me siperfaqe 40m2, i shtruar ne parket. Lokali eshte aktualisht ne pune, ka fasade xhami. Ambjenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 400000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Ibrahim Rrugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 400 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 100 m²
Banjo 1
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate