0 prona te gjetura

Shesim Objekt Biznesi 4 kat ne Bulevardin Blu, Kamez

ID : 138K600

Tirane, Shesim Objekt Biznesi 4 kat ne Bulevardin Blu, Kamez. Objekt me siperfaqe ndertimi 600m2 dhe siperfaqe trualli 200m2, eshte e shtruar ne beton, organizohet me shkalle te brendshme, eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, buze rruge kryesore, ka mundesi reklamimi, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 450000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Bulevardi Blu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 450 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 600 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate