0 prona te gjetura

Shesim Toke Truall dhe Kapanon ne Komunen Vaqarr

ID : 142V2200

Tirane, Shesim Toke Truall dhe Kapanon ne Komunen Vaqarr. Toke truall me siperfaqe 2200m2 dhe kapanon 1 kat me siperfaqe 1870m2. Kapanoni eshte konstruksion metalik, lartesi mesatare 4-5m. Kapanoni eshte i pershtatshem per aktivitete biznesi, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 650000 Euro.

Adresa :

Vaqarr
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Vaqarr

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 650 000 €

Detajet :

Siperfaqe 2 200 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate