0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Sotir Caci, prane Freskut

ID : 007D250

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Sotir Caci, prane Freskut. Apartament me siperfaqe 140m2 dhe verande me siperfaqe 110m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma, Dhome Ndenje, 2WC+Verande, shitet totalisht i mobiluar, AC, sistem chiller. Apartamenti orinetohet ne Lindje-Jug-Perendim, ka dokumenta te rregullta pronesie, garazh personal te perfshire ne cmim.
Cmimi 150000 Euro. Negociueshme

Adresa :

Rruga Sotir Caci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 250 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 5
Nr i kateve 6
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate