0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Barrikadave prane 9-katsheve

ID : 124022074

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Barrikadave prane 9-katsheve. Apartament 1+1+1WC+2Blk me siperfaqe 74m2, kati i 3-te banimi pallat i ri. Apartmenti eshte i mobiluar, orientohet ne Lindje-Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1200 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 89 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 74 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate