0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Zogut te Zi

ID : 1031111056

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Zogut te Zi. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 56m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe orienohet ne Veri-Lindje. Apartamenti eshte i paisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 54000 Euro. I negociushem.

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 54 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 56 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate