0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Autostraden Tirane-Elbasan, km7, prane TEG

ID : 101TR784

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Autostraden Tirane-Elbasan, km7, prane TEG. Vile me siperfaqe totale ndertimi 784m2 dhe truall me siperfaqe 675m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati -1-re i viles organizohet ne 3poste parkimi, dhome ndenje dhe gatimi, 1WC dhe depo.

Kati i 1-re ka ambient ndenje me oxhak funksional, ambient gatimi, dhome dhe 1 WC.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 3 WC, garderobe dhe 3 ballkone.

Kati 3-te ka 1open space, 2 dhoma, 1wc dhe 3 ballkone.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur.

Cmimi 900000 Euro.

Adresa :

Autostrada Tirane-Elbasan, Km7
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 900 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 784 m²
Dhoma 9
Banjo 6
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate