0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Bulevardin Bajram Curri, zona Bllok

ID : 269051160

Tirane, Shesim Dyqan ne Bulevardin Bajram Curri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 160m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati . Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.

Cmimi 1000000 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 1 000 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 161 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati N/A
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate