0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson

ID : 268052151

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson. Ambient me siperfaqe 151m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 900000 Euro.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 900 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 151 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate