0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 Kat ne Rr. Deshmoret e Helikoptereve, prane Liqenit te Farkes

ID : 100F100

Tirane, Shesim Vile 1 Kat ne Rr. Deshmoret e Helikoptereve, prane Liqenit te Farkes. Vile me siperfaqe totale ndertimi 100m2 dhe oborr me siperfaqe 1000m2, eshte e shtruar ne beton. 
Vila organizohet ne 2 dhoma gjumi + dhome ndenje dhe ambient gatimi + 1WC + verande. 
Vila eshte bosh, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr. 
Cmimi 70000 Euro.

Adresa :

Rruga Deshmoret e Hepikoptereve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 70 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A
Nr i kateve 1
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate