0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rrugen e Fshatrave Turistike, Qerret

ID : 099KV360

Kavaje, Shesim Vile 2 Kat ne Rrugen e Fshatrave Turistike, Qerret. Vile me siperfaqe totale ndertimi 360m2 dhe oborr me siperfaqe 315m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne dhome ndenje+kuzhine+1WC+verande.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi dhe 1 WC.

Kati i 3-te ka verande te mbyllur.

Vila shitet bosh, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 190000 Euro.

Adresa :

Rruga e Fshatrave Turistike
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Info Financiare :

Cmimi 190 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 360 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate