0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Panorama e Liqenit, tek Liqeni i Farkes

ID : 098F392

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Panorama e Liqenit, tek Liqeni i Farkes. Vile me siperfaqe totale ndertimi 392m2 dhe oborr me siperfaqe 699m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Bodrumi i viles organizohet ne garazh + depo.

Kati i 1-re ka dhome ndenje + kuzhine + 1WC + verande .

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 1 dhome, 1wc dhe verande.

Vila eshte ne perfundim te muratures, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur.

Cmimi 290000 Euro.

Adresa :

Rruga Panorama e Liqenit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 290 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 392 m²
Dhoma 4
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate