0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, prane Juridikut

ID : 678051122

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, prane Juridikut. Apartament 3+1+kuzhine+2wc+1bll, me siperfaqe banimi 122m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1AC, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 155000 Euro.

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 155 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 122 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate