0 prona te gjetura

Shesim Bar Restorant 2 Kat ne Autostraden Bilisht - Kapshtice

ID : 264KO644

Bilisht, Shesim Bar Restorant 2 Kat ne Autostraden Bilisht - Kapshtice. Ambient me siperfaqe totale ndertimi 644m2 dhe oborr me siperfaqe 3665m2, eshte e shtruar ne pllake. 
Ambienti organizohet ne open space + kuzhine + 2WC + verande. 
Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr. 
Cmimi i diskutueshem.

Adresa :

Autostrada Bilisht-Kapshtice

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi Na kontaktoni

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 644 m²
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate