0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates

ID : 263071196

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates. Ambient me siperfaqe 196m2, I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 4WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 270000 Euro.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 270 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 196 m²
Zyra 1
Banjo 4
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate