0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr.Sander Prosi, prane Institutit te Fiskultures

ID : 644072080

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr.Sander Prosi, prane Institutit te Fiskultures. Apartamenti me siperfaqe 80 m2 eshte i organzuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati pa ashensor, eshte e shtruar ne pllake, ka orientim ne Lindje, ndodhet ne zone te qete dhe kuartalle e investuar nga bashkia, me zona te gjelberuara dhe parkime te hapura per banoret e pallatit. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 80000 Euro.

Adresa :

Rruga Sander Prosi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 80 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 4
Nr i kateve 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate