0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Vangjush Furxhi, prane Kinema Dajti

ID : 2572101120

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Vangjush Furxhi, prane Kinema Dajti. Apartamenti me siperfaqe 120 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati pa ashensor, eshte e shtruar ne pllake, i pa rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane cdo sherbimi, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 125000 Euro


Adresa :

Rruga Vangjush Furxhi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 125 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati N/A2
Nr i kateve 5
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate