0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqeni i Thate

ID : 094F099

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqeni i Thate. Apartamenti ka siperfaqe 99 m2, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake. Orientimi gjeografik i apartamentit eshte ne Veri - Lindje. Zona ku ndodhet apartamenti ofron facalitete te ndryshme dhe eshte nje nga zonat me te preferuara te momentit. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie, pjese e nje kompleksi residencial, totalisht i mobiluar dhe ka dokumentacion te rregullt ligjor. 
Cmimi 98000 Euro.

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 98 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 99 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Verilindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate