0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. e Barrikadave, prane ish Kinema 17 Nentori

ID : 376091053

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. e Barrikadave, prane ish Kinema 17 Nentori. Apartament i organizuar ne 1 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1wc, dhe 1 ballkon, ka nje siperfaqe te brendeshme 53m2, ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, i orjentuar ne veri. Prona eshte bosh dhe ka dokumentacion te rregullt ligjor.
Cmimi 129000 Euro. 

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 129 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 8
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate