0 prona te gjetura

Shesim Karburant ne Rrugen Nacionale Elbasan-Librazhd

ID : 262EL437

Elbasan, Shesim Karburant ne Rrugen Nacionale Elbasan-Librazhd. Karburnat me siperfaqe trualli 437m2 dhe ndertim 32m2. Prona funksionon si karburant, disponon cisterno nentoke, pompa karburanti, cisterno gazi, gjenator etj, me dokumenta te rregullta pronesie. Ka akses te menjehershem me rrugen kryesore dhe ndodhet ne nje zone atraktive per biznesin e hidrokarbureve.
Cmimi 218000 Euro.

Adresa :

Rruga Nacionale Elbasan-Librazhd
Elbasan

Qyteti : Elbasan

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 218 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 437 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate