0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Xhanfize Keko, prane TV Klan

ID : 096032276

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Xhanfize Keko, prane TV Klan. Vile me siperfaqe totale ndertimi 276m2 dhe oborr me siperfaqe 367m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati 1-re i viles organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe gatimi, verande dhe 1 WC.

Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe gatimi, 3 ballkone dhe 1 WC.

Kati i 3-te ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe gatimi, 3 ballkone dhe 1 WC.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te jashtme, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 280000 Euro.(i diskutueshem)

Adresa :

Rruga Xhanfize Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/2

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 276 m²
Dhoma 6
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate