0 prona te gjetura

Shesim Vile 2Kat + Kat Nentoke + Papafingo ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane

ID : 095025546

Tirane, Shesim Vile 2Kat + Kat Nentoke + Papafingo ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 546m2 dhe oborr me siperfaqe 1000m2, eshte e shtruar ne pllake.
Podrumi organizohet ne open space, (vend parkimi per 6 makina).

Kati 1-re i viles organizohet ne ambient ndenje+kuzhine+dhome+1WC+1blk+verande.

Kati i 2-te ka 4 dhoma gjumi, 3 ballkone dhe 2 WC.

Kati i 3-te(parafingo) open space.

Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te brendshme, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 970000 Euro.

Adresa :

Rruga Fuat Toptani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 970 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 546 m²
Dhoma 8
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate