0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Brigada VIII, Zona Bllok

ID : 261051095

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Brigada VIII, Zona Bllok. Ambient me siperfaqe 95m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3 zyra dhe 2WC, ndodhet prane rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 256500 Euro.

261051095

Adresa :

Rruga Brigada VIII
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 256 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 95 m²
Zyra 3
Banjo 2
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate