0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Ferit Xhajko

ID : D80

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Ferit Xhajko. Ambient me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.  Me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 103000 Euro.

Adresa :

Rruga Ferit Xhajko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 103 000 €

Detajet :

Siperfaqe 80 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate