0 prona te gjetura

Shesim 2 Vila nga 2Kat ne Rr. Xhebrahimi, Sauk

ID : 094F590

Tirane, Shesim 2 Vila nga 2Kat ne Rr. Xhebrahimi, Sauk. Vile me siperfaqe totale ndertimi 295m2 per secilen dhe oborr me siperfaqe 698m2, te shtruara ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i vilave organizohet ne garazh+depo.

Kati i 2-te kane 1 dhome gjumi, ambient ndenje dhe gatimi dhe 1 WC.

Kati i 3-te kane 3 dhoma gjumi, 2 WC dhe 3 ballkone.

Vilat jane pjeserisht te mobiluara, te organizuara me shkalle te brendshme, kane oborr te gjelberuar, mundesojne parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 400000 Euro.

Adresa :

Rruga Xhebrahimi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 400 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 590 m²
Dhoma 8
Banjo 6
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate