0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Xhebrahimi, Sauk

ID : 093F295

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Xhebrahimi, Sauk. Vile me siperfaqe totale ndertimi 295m2 dhe oborr me siperfaqe 349m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne garazh+depo.

Kati i 2-te ka 1 dhome gjumi, ambient ndenje dhe gatimi dhe 1 WC.

Kati i 3-te ka 3 dhoma gjumi, 2 WC dhe 3 ballkone.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 200000 Euro.

Adresa :

Rruga Xhebrahimi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 295 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate