0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. 5 Maji, prane Concord Centr

ID : 3241041036

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. 5 Maji, prane Concord Centre. Ambient me siperfaqe 36m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 135000 Euro.

Adresa :

Rruga 5 Maji
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 135 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 36 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate