0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Myslym Shyri, prane Intersport

ID : 260101071

Tirane, Shesim Lokal  ne Rr. Myslym Shyri, prane Intersport. Lokal me siperfaqe 71m2 , i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire, kuzhine dhe 2 WC. Lokali shitet i mobiluar si Bar Kafe Restorant, ka system aspirim kondicionimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 71 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate