0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Bogdaneve, prane Shkolles Avni Rustemi

ID : AB034101082

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Bogdaneve, prane Shkolles Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 82,7 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 3000 Euro/m2.

Adresa :

Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 248 000 €

Detajet :

Siperfaqe 82 m²
Banjo 1
Kati 0
Nr i kateve 11
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate