0 prona te gjetura

SHITJE / Apartamente 1+1 ne Bulevardin e Pishave, Golem

ID : A233DR085

Golem, Shesim Apartamente 1+1 ne Bulevardin e Pishave, Golem. Apartamente 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 - 85 m2, te  shtruar ne pllake, ndodhen ne katin e 1-re, 2-te dhe te 3-te te nje pallati te ri. Apartamentet jane bosh, te pabanuar me pare.

Cmimi 1300 Euro/m2. 

Adresa :

Golem
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi Na kontaktoni

Detajet :

Siperfaqe 75 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1-2-3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate