0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II

ID : 639021200

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament 3+1+dhome gatimi+2Wc+ballkon, me siperfaqe 200 m2, eshte i shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallati te ri, me punime cilesore. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, mobilim modern, ka sistem chiller, orientohet ne Veri-Lindje, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 530000 Euro.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 530 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 9
Orientimi Verilindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate