0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Pavarsia, Zona Kalase

ID : 2569DR400

Durres, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Pavarsia, Zona Kalase. Vile me siperfaqe totale ndertimi 400m2 dhe oborr me siperfaqe 73m2, eshte e shtruar ne pllake.

Vila shitet bosh, e organizuar me shkalle te jashtme, ka oborr te gjelberuar.

Cmimi 300000 Euro.

Adresa :

Rruga Pavarsia
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 300 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 400 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate