0 prona te gjetura

Shesim Karburant ne Rrugen Nacionale Kavaje - Elbasan, Km 5

ID : 250KV700

Tirane, Shesim Karburant ne Rrugen Nacionale Kavaje - Elbasan, Km 5. Karburnat me siperfaqe trualli 700m2 dhe ndertim 87m2. Prona ka funksionuar si karburant, disponon cisterno nentoke, pompa karburanti, cisterno gazi, gjenator etj, me dokumenta te rregullta pronesie. Ka akses te menjehershem me rrugen kryesore dhe ndodhet ne nje zone atraktive per biznesin e hidrokarbureve.
Cmimi 96000 Euro.

Adresa :

Autostrada Kavaje - Elbasan
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 96 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 700 m²
Banjo 1
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate