0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kate + Papafingo ne Lunder, prane TEG

ID : 091F380

Tirane, Shesim Vile 3 Kate + Papafingo ne Lunder, prane TEG. Vile me siperfaqe totale ndertimi 380m2 dhe truall 406m2, e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet ne 3 kate dhe papafingo, me shkalle te brendshme. Vila perbehet nga 4 dhoma gjumi, ambient gatimi dhe ngrenje, 3 ambiente dite, 4 WC, verande, 2 Blk, garderobe, garazh i hapur per 3 poste makinash. Cdo ambient ka ndricim dhe ajrim natyral. Vila ka punime cilesore, ndodhet ne nje kompleks banimi, eshte pjeserisht I mobiluar. 
Cmimi 600000 Euro.

Adresa :

Rruga e Vilave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 600 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 380 m²
Dhoma 4
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate