0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Ded Gjo Luli

ID : AB033091107

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Ded Gjo Luli. Ambient me siperfaqe 107 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re. Ambieti organizohet ne 1 open space +1WC. Shitet bosh, i pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.


Cmimi 270 000 Euro.

Adresa :

Rruga Ded Gjo Luli
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 270 000 €

Detajet :

Siperfaqe 107 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate