0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Hamdi Sina, prane Liqenit te Thate

ID : 093F141

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Hamdi Sina, prane Liqenit te Thate. Aktualisht esht i ndare ne 2 Apartamente 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 69m2 dhe 72m2(141m2), eshte I shtruar ne pllake , ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat te ri. Apartamenti shitet bosh, perfshihet parkim personal ne cmim, orjentohet ne Jug - Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 120000 Euro.

Adresa :

Rruga Hamdi Sina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 141 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate