0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Zenel Baboci

ID : AB032091062

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Zenel Baboci. Ambient me siperfaqe 62 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 zyre dhe 1Wc. Ambienti ka dokumenta te rregullta pronesie, 1 AC.

Cmimi 93 000 Euro.

Adresa :

Rruga Zenel Baboci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 93 000 €

Detajet :

Siperfaqe 62 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 9
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate