0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Lion Ligori, prane Rrotullimit ne Astir

ID : 257K062

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Lion Ligori, prane Rrotullimit ne Astir. Ambient me siperfaqe 62m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 52000 Euro.

Adresa :

Rruga Lion Ligori
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 52 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 62 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Verilindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate