0 prona te gjetura

Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. GJin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo

ID : 259052160

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. GJin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo. Ambjenti eshtei organizuar ne 1 hapesire dhe 3 banjo, me siperfaqe 160 m2. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ka pamje nga rruga kryesore, eshte i shtruar ne pllake. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, per dyqan, per showroom, orientim ne Perendim, me dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 560000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Gjin Bue Shpata
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 560 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Zyra 1
Banjo 3
Kati 0
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate