0 prona te gjetura

Shesim Ambjent Zyre Dublex ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Neptun

ID : 255022080

Tirane, Shesim Ambjent Zyre Dublex ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Neptun. Zyre me siperfaqe 80m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe dhe te 1-re te nje pallati. Ambjeti organizohet ne 2zyra+1WC. Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro.

Adresa :

Rruga Luigj Gurakuqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 0 dhe 1
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate