0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : 3212021116

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient me siperfaqe 116m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe me zbritje shkallesh, te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 200000 Euro.

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient me siperfaqe 116m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe me zbritje shkallesh, te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 200000 Euro.
--------------------------------------------------------
Tirana, for Sale Shop at Elbasani Street. Space with surface 116sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The Space is organized in 1 open space and 1 bathroom, advertising opportunities and ownership lawfully.
Price 200000 Euro.

Per me shume informacion...

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 116 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate