0 prona te gjetura

Shesim Objekt Biznesi 5 kat ne Autostraden Tirane-Durres, prane Vodafone

ID : 3211K5050

Tirane, Shesim Objekt Biznesi 5 kat ne Autostraden Tirane-Durres, prane Vodafone. Objekt me siperfaqe ndertimi 5050m2 dhe truall 2800m2 organizohet ne disa zyra dhe salla mbledhjesh. Objekti ka fasade xhami, mundesi reklamimi dhe mundesi parkimi, pishine te mbyllur, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 4.000.000 Euro.

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 4 000 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 5 050 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate