0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane QSUT

ID : AB031082025

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane QSUT. Ambienti me siperfaqe 25 m2 eshte e ndare ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, eshte e shtruar ne pllake, ka dokumenta te rregullta pronesie, e pershtatshme per cdo lloj biznesi pasi ka pamje nga rruga.

Cmimi 145 000 Euro.

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 145 000 €

Detajet :

Siperfaqe 25 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate