0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. e Durresit, prane Ring Centre

ID : 252073088

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. e Durresit, prane Ring Centre. Ambient me siperfaqe 88m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2350 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 206 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 88 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate