0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Barrikadave, prane Aleances Franceze

ID : AB030091057

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Barrikadave, prane Aleances Franceze. Ambient me siperfaqe 57m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 131000 Euro. (I diskutueshem)

Adresa :

Rruga Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 131 000 €

Detajet :

Siperfaqe 57 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate